منو سایت

Inmotion Hosting Vs Hostgator Reseller Hosting 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Inmotion Hosting Vs Hostgator Reseller Hosting 2022

تصویر قهرمان میزبانی هاست inmotion هاست در مقابل نمایندگی هاستگاتور

هنگامی که تصمیم می گیرید کدام یک از برنامه های میزبانی نمایندگی فروش برای شما مناسب است، تعیین اینکه کدام ویژگی مهمتر است و تفاوت بین ارائه دهندگان میزبانی مختلف می تواند دشوار باشد. دو مورد از مهمترین ویژگی ها فضای ذخیره سازی و پهنای باند است و این مشخصات بین برنامه های هاست مختلف و ارائه دهندگان هاست متفاوت است. در این مقاله به مقایسه مشخصات پلن های هاست نمایندگی InMotion Hosting با HostGator می پردازیم.

موضوعات تحت پوشش

مقایسه طرح میزبانی

برای کمک به درک بهتر میزبانی InMotion Reseller Hosting با میزبانی Reseller HostGator، در اینجا مقایسه ای وجود دارد:

میزبانی inmotionذخیره سازیپهنای باندHostGatorذخیره سازیپهنای باند
R-1000S100 گیگ ssd800 گیگابایتآلومینیوم60 گیگ ssd600 گیگابایت
R-2000Sssd 160 گیگ1200 گیگابایتفلز مسssd 90 گیگ900 گیگابایت
R-3000S200 گیگ ssd1600 گیگابایتنقره140 گیگابایت SSD1400 گیگابایت
فروش وی پی اس125 گیگابایت SSD، 7 گیگابایت رمنامحدود

همانطور که از نمودار مقایسه بالا می بینید، سرورهای فروشنده InMotion Hosting فضای ذخیره سازی بیشتری نسبت به همتایان HostGator خود دارند. فضای ذخیره سازی بیشتر به معنای مشتریان بیشتر، وب سایت های بیشتر و ایمیل بیشتر است. اگر می‌خواهید کسب و کار خود را در طول زمان گسترش دهید، شروع با فضای ذخیره‌سازی بیشتر به شما کمک می‌کند بعداً نیازی به مهاجرت به سرور جدید نداشته باشید.

با پیچیده‌تر شدن وب‌سایت‌ها و رایج‌تر شدن تصاویر با وضوح بالا، داشتن فضای ذخیره‌سازی اضافی هرگز ضرری ندارد. به عنوان مثال، اگر مشتریان شما وب‌سایت‌هایی با گالری عکس و آرم‌های با وضوح بالا راه‌اندازی می‌کنند، باید فضای ذخیره‌سازی بیشتری را نسبت به وب‌سایت‌های مبتنی بر متن برای آنها فراهم کنید.

سرورهای InMotion Hosting علاوه بر حجم بالای فضای ذخیره سازی، پهنای باند بالایی نیز ارائه می دهند. پهنای باند نرخ انتقال داده بین سرور شما و اینترنت را نشان می‌دهد و اساساً تعیین می‌کند که سرور شما چقدر ترافیک اینترنتی را می‌تواند تحمل کند. هرچه پهنای باند سرور شما بیشتر باشد، سرور شما می تواند ترافیک بیشتری را تحمل کند. داشتن پهنای باند بالا می تواند تضمین کند که مشتریان شما هرگز به دلیل پهنای باند ناکافی دچار افت عملکرد یا کاهش زمان نمی شوند. مانند فضای ذخیره سازی، پهنای باند بیشتر به معنای فضای بیشتری برای رشد کسب و کار شماست.

شروع با موفقیت

علاوه بر مزایای سخت افزاری آشکار، سرورهای میزبانی InMotion دارای تعدادی ویژگی هستند که می توانند به شما در راه اندازی کسب و کار میزبانی نمایندگی فروش خود به روش صحیح کمک کنند:

 • ابزار بازاریابی
  • سازنده وب سایت توسط BoldGrid طراحی شده است
  • ایمیل در هر دستگاهی
  • اعتبار تبلیغاتی رایگان
  • ابزارهای مدیریت مشتری
 • لباس امنیتی
  • ssl رایگان
  • حفاظت از هک و بدافزار
  • حفاظت ddos
  • پشتیبان گیری خودکار

اکنون که با ویژگی‌های برنامه‌های فروش میزبانی InMotion و HostGator آشنا شدید، باید بتوانید تصمیم آگاهانه‌تری در مورد اینکه کدام ارائه‌دهنده و برنامه برای شما مناسب است، بگیرید.

با تبدیل شدن به یک فروشنده، به کسب و کار طراحی وب خود ارزش بیافزایید. میزبانی وب، ایمیل و ثبت دامنه را برای خدمات خود با ما ارائه دهید طرح های میزبانی نمایندگی فروش،