منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 5 بهترین پلاگین مرحله بندی وردپرس (رایگان)

5 بهترین پلاگین مرحله بندی وردپرس (رایگان)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 بهترین پلاگین مرحله بندی وردپرس (رایگان)

بهترین پلاگین های مرحله بندی وردپرس - تصویر قهرمان

پلاگین های مرحله بندی وردپرس ترکیبی محبوب با افزونه های پشتیبان هستند، اما آنها چه هستند و آیا به آنها نیاز دارید؟ اگر به دنبال به‌روزرسانی وب‌سایت خود هستید، ظاهر جدیدی برای صفحه خود ایجاد می‌کنید یا یک سایت کاملاً جدید راه‌اندازی می‌کنید و مطمئن نیستید که چگونه ادامه دهید، ساخت یک سایت استیجینگ همیشه اولین باری است که شروع می‌کنید. مکانی فوق‌العاده برای.

یکی از خطرناک ترین کارهایی که می توانید در هنگام به روز رسانی وب سایت خود انجام دهید این است که کورکورانه تغییرات را انجام دهید بدون اینکه مطمئن شوید که آنها کار می کنند.

محیط صحنه سازی شبیه سازی از سایت زنده شما است که به شما امکان می دهد در یک نصب جداگانه تغییراتی در سایت خود ایجاد کنید تا وب سایت و محتوای عمومی شما دست نخورده باقی بماند. این اطمینان می دهد که اگر یک به روز رسانی افزونه اشتباه شود و یک خطای مهم وردپرس وجود داشته باشد، می توانید به راحتی آن را عیب یابی کنید تا کاربران شما نتوانند آن را ببینند.

اگر در یک وب‌سایت زنده ویرایش می‌کنید، ممکن است بازدیدکنندگان شما تغییراتی را تجربه کنند که ممکن است باعث شود بازدیدکنندگان شما این سؤال را ایجاد کنند که آیا باید به سایت شما اعتماد کنند یا خیر. اما با یک سایت استیجینگ، می‌توانید دقیقاً همان چیزی را که می‌خواهید تنظیم کنید، تغییرات را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که کار می‌کنند و سپس آنها را به وب‌سایت واقعی خود هدایت کنید.

اگر به دنبال یک تجربه سریع و همه کاره وردپرس هستید، باید برنامه های میزبانی جدید وردپرس را بررسی کنید.

وب سایت استیجینگ چیست؟

قبل از شروع، اجازه دهید به طور کلی در مورد راه اندازی وب سایت ها صحبت کنیم. وب‌سایت استیجینگ کپی دقیقی از وب‌سایت شما است که برای عموم مردم در اینترنت قابل مشاهده نیست. این به شما امکان می دهد تا زمانی که وب سایت اصلی شما هنوز زنده و بدون تغییر است، تغییراتی در سایت ایجاد کنید.

می‌توانید با سبک‌ها، طرح‌بندی‌ها، تم‌ها و افزونه‌های جدید آزمایش کنید، بدون اینکه فکر کنید آیا آنها سایت فعلی شما را خراب می‌کنند یا خیر. هنگامی که همه چیز را مطابق میل خود آماده کردید، می توانید وب سایت خود را به نسخه جدید به روز کنید.

نحوه انتخاب پلاگین مرحله بندی وردپرس

بسیاری از سرویس های میزبانی وب سایت هایی را به شما ارائه می دهند که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید، اما این تنها گزینه نیست. یکی دیگر از گزینه های امن برای سایت شما استفاده از افزونه وردپرس استیجینگ است.

نکته اصلی که باید در یک افزونه جستجو کنید این است که آخرین بار توسط توسعه دهنده چه زمانی به روز شده است، زیرا می خواهید مطمئن شوید که با نسخه وردپرس شما سازگار است. اگر از یک پلاگین مرحله‌بندی برای به‌روزرسانی سایتی استفاده می‌کنید که به آخرین نسخه وردپرس یا پی‌اچ‌پی نیست، توصیه می‌کنیم یک محیط مرحله‌بندی زیردامنه ایجاد کنید زیرا به سایت مادر اجازه می‌دهد با نسخه PHP اجرا شود و هیچ موردی وجود نخواهد داشت. مسئله.

یکی دیگر از جنبه های مهم رضایت کاربر و قابلیت استفاده است. یک افزونه خوب کاربر پسند خواهد بود و از مشکلات پیش آمده پشتیبانی می کند. نگاهی به تعداد نصب‌ها و بررسی‌های فعال در WordPress.org به محدود کردن جستجو کمک می‌کند.

در نهایت، یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که تحقیق کنید تا مطمئن شوید در ۱۲ ماه گذشته جستجوی شما بیش از یک گزارش آسیب‌پذیری امنیتی در افزونه وجود نداشته است. و این آسیب پذیری به سرعت توسط توسعه دهنده افزونه رفع شد.

بهترین پلاگین های مرحله بندی وردپرس

نگهداری کل

افزونه وردپرس TotalUpkeep

Total Maintenance یک مدیر همه کاره قدرتمند برای سایت وردپرس شما است. TotalUpkeep یک افزونه از BoldGrid است که به شما امکان می دهد از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. از این نسخه های پشتیبان می توان برای ایجاد یک سایت مرحله بندی به صورت دستی استفاده کرد. برای بازیابی یک نسخه پشتیبان از داشبورد، این افزونه باید در دامنه مرحله بندی شما نصب شود. با این حال، پس از نصب و بازیابی، یک کپی از سایت اصلی خود خواهید داشت.

اگر از قبل نصب وردپرس را در مقصد مرحله جدید آماده کرده اید، و بسته به اندازه سایت شما، شبیه سازی سایت شما تنها چند دقیقه طول می کشد.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 100 هزار نصب فعال در وردپرس
 • وردپرس نسخه 6.0.2. تست شده تا
 • نصب مرحله بندی با یک کلیک
 • امتیاز 4.7 از 5 ستاره در WordPress.org

جریان صعودی پلاس

افزونه UpdraftPlus وردپرس

UpdraftPlus افزونه ای است که در درجه اول به عنوان یک راه حل پشتیبان نیز عمل می کند. این به شما امکان می دهد یک سایت مرحله بندی روی سرورهای آنها ایجاد کنید، این گزینه نیاز به خرید UpdraftTokens دارد. با این حال، این توکن‌ها ارزان‌تر از UpdraftPlus Premium هستند و به شما این امکان را می‌دهند که آنها را به صورت اشتراک یا یک بار خریداری کنید.

ویژگی‌های پشتیبان‌گیری به شما این امکان را می‌دهد که یک نسخه پشتیبان را در یک نصب جدید وردپرس (یک شبیه‌سازی دستی) ایجاد و بازیابی کنید، اگرچه می‌توانید UpdraftMigrator آن‌ها را خریداری کنید، که به شما امکان مهاجرت یا کلون کردن سایت خود را در سرورهای خود به جای UpdraftPlus می‌دهد.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 3 میلیون نصب فعال در وردپرس
 • وردپرس نسخه 6.0.2. تست شده تا
 • نصب مرحله بندی با یک کلیک
 • 4.8 از 5 ستاره در هر رتبه WordPress.org

WP Staging

پلاگین wp staging وردپرس

WP Staging یکی از محبوب ترین پلاگین های مرحله بندی وردپرس است. این سایت شما را در عرض چند ثانیه شبیه سازی می کند (اگرچه این می تواند بسته به اندازه وب سایت و نوع فایل ها متفاوت باشد)، و پس از انجام آن، به شما اجازه می دهد به نسخه مرحله بندی خود وارد شوید. تفاوت اصلی بین سایت‌های مرحله‌بندی و والد، یک نوار تنظیمات نارنجی روشن در بالای داشبورد شما به جای خاکستری کلاسیک است.

WP Staging دارای مجوز Pro است که می‌توان آن را برای قابلیت‌های اضافی خریداری کرد، مانند فشار با یک کلیک برای اجرای زنده، پشتیبان‌گیری و خدمات بازیابی.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 60 هزار نصب فعال در وردپرس
 • وردپرس نسخه 6.3. تست شده تا
 • نصب مرحله بندی با یک کلیک (و حذف)
 • امتیاز 4.9 از 5 ستاره در WordPress.org
 • قابلیت های پشتیبان گیری (نسخه حرفه ای)

wpvivid

افزونه پشتیبان گیری wpwid

افزونه WPVivid Backup چیزی بیش از پشتیبان گیری انجام می دهد. دارای ویژگی های ممتاز است، اما بیشتر جنبه های اصلی افزونه رایگان است. این رابط به راحتی قابل خواندن است و شامل تنظیمات لازم برای راه اندازی یک سایت آزمایشی دامنه شما در زیر پوشه جداگانه ای از جمله ویژگی های دیگر مانند ایجاد یک کاربر پایگاه داده جدید و پیشوند برای به اشتراک گذاری پایگاه داده مشابه با نصب شما یا استفاده از یک کاملا جدید است. پایگاه داده روی سرور من

WPvivid همچنین این گزینه را دارد که مرحله بندی خود را تحت یک زیر دامنه (به عنوان مثال staging.yourdomain.com) از داشبورد فعلی وردپرس شما تنظیم کند، که این روند را آسان تر از شبیه سازی وب سایت شما به صورت دستی می کند.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 100 هزار نصب فعال در وردپرس
 • وردپرس نسخه 5.9.3. تست شده تا
 • نصب مرحله بندی با یک کلیک
 • امتیاز 4.9 از 5 ستاره در WordPress.org

همه در یک WP مهاجرت

افزونه همه کاره WP Migration وردپرس

All-in-One WP Migration یک افزونه است که عمدتاً برای انتقال سایت ها بین سرورها استفاده می شود. با این حال، می توان از آن به عنوان یک پلاگین مرحله بندی با دانلود یک نسخه پشتیبان ایجاد شده با افزونه آنها و بازگرداندن آن به یک فهرست جدید، مانند یک زیر دامنه یا دامنه افزودنی که وردپرس قبلاً در آن نصب شده است، استفاده کرد. این افزونه به شما امکان می دهد نسخه های پشتیبان را به سرورهای دیگر ارسال کنید یا آنها را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود دانلود کنید.

برخی از جنبه های این افزونه نیاز به یک برنامه افزودنی از ServMask دارند، این موارد شامل استفاده از سرویس هایی مانند Google Drive، Dropbox و غیره برای ذخیره نسخه پشتیبان است. با این حال، هنوز هم می‌توانید فایل‌ها را به صورت محلی دانلود کنید و با افزونه در یک نصب جداگانه برای یک کلون مرحله‌بندی دستی، آنها را بازیابی کنید.

چرا این افزونه را انتخاب کنید؟

 • بیش از 5 میلیون نصب فعال در وردپرس
 • وردپرس نسخه 6.0.2. تست شده تا
 • مهاجرت به مرحله بندی دستی
 • امتیاز 4.6 از 5 ستاره در WordPress.org

افکار نهایی

استفاده از پلاگین مرحله‌بندی وردپرس قبل از ایجاد تغییرات در سایت زنده، راهی عالی برای آزمایش افزونه‌ها و تم‌های جدید در وب‌سایت خود بدون خطر بروز مشکل است. از آنجایی که پلاگین های پشتیبان گیری ترکیبی محبوب با پلاگین های مرحله بندی هستند، توصیه می کنیم به دنبال یک افزونه پشتیبان خوب و متناسب با نیازهای وب سایت خود باشید.