منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 13 بهترین نکته برای نوشتن محتوا برای وب سایت های مشاغل کوچک

13 بهترین نکته برای نوشتن محتوا برای وب سایت های مشاغل کوچک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
13 بهترین نکته برای نوشتن محتوا برای وب سایت های مشاغل کوچک

عنوان 13 نکات نوشتن محتوا بهترین نکات برای وب سایت های کسب و کار کوچک با لوگو میزبانی InMotion

اگر کسی راهی کاملا رایگان برای افزایش آگاهی از برند و کسب درآمد برای وب سایت کسب و کار کوچک شما ارائه دهد، آیا به او گوش می دهید؟ آیا نکات نوشتن محتوا می تواند همه این کارها را انجام دهد؟

ممکن است کمی زمان و تلاش لازم باشد، اما باور کنید یا نه، نوشتن محتوای عالی می تواند این کار را انجام دهد.

چه در حال آماده شدن برای شروع تولید محتوا برای وب سایت کسب و کار کوچک خود هستید و چه از عملکرد محتوای فعلی خود راضی نیستید، تولید محتوای عالی یکی از اثبات شده ترین و مقرون به صرفه ترین راه ها برای جذب مخاطبان زیاد و ایجاد محتوای جدید است. مشتریان یکی از. ،

به همین سادگی است – محتوای عالی بنویسید و نتایج آن مشخص خواهد شد.

اما می دانید چه می گویند، اگر آسان بود، همه آن را انجام می دادند.

نوشتن محتوای عالی چالش برانگیز است، اما دوچرخه سواری در اولین باری که امتحان می کنید به همان اندازه سخت است. و مانند دوچرخه سواری، نوشتن محتوای عالی با گذشت زمان آسان تر و طبیعی تر می شود.

یکی از بهترین راه‌ها برای بهبود هر کاری این است که فهرستی از بهترین شیوه‌ها ایجاد کنید و به آن پایبند باشید. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا 13 نکته وجود دارد که می تواند به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه محتوایی برای وب سایت کسب و کار کوچک خود ایجاد کنید که با مشتریان شما طنین انداز شود.

بهترین نکات برای نوشتن محتوا

مخاطب خود را بشناسید

آیا می خواهید مردم محتوایی را که می نویسید بخوانند و با محتوای وب سایت کسب و کار کوچک شما درگیر شوند؟ محتوا بنویس برای آنها

محتوایی که باعث می‌شود خواننده احساس کند نویسنده آن‌ها را درک می‌کند یا احساس می‌کند که درد آن‌ها می‌تواند از نظر تبدیل و ماندگاری بسیار زیاد باشد.

اما اگر در مورد کسی چیزی نمی دانید، چگونه می توانید برای او بنویسید؟

اگر می‌دانید مخاطب شما چه کسی است یا می‌خواهید مخاطب شما چه کسی باشد، نوشتن محتوایی که می‌دانید با آن‌ها طنین‌انداز می‌شود بسیار آسان‌تر است.

مدتی را صرف تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل جمعیت شناسی مخاطبان خود کنید و دقیقا بدانید که برای چه کسی می نویسید. هنگامی که مشتریان خود را شناختید، استراتژی محتوای خود را حول موضوعات و مکالماتی بسازید که می دانید برای آنها جالب است.

محتوای فعلی خود را اندازه گیری کنید

هنگامی که مخاطبان خود را شناختید، وقت آن است که نگاهی صادقانه به محتوای موجود خود بیندازید. شما باید ساعت های بی شماری را صرف بررسی محتوای موجود در وب سایت خود کرده باشید و به آن افتخار می کنید. چرا نباید؟ کارهایی که برای ساخت آن انجام شد را می دانید.

اما اگر در حال خواندن این مقاله هستید، ممکن است محتوا آنطور که انتظار داشتید عمل نکند.

یک قدم به عقب برگردید و سعی کنید به طور عینی محتوای فعلی خود را ارزیابی کنید. اگر پست های وبلاگی دارید، آیا آنها به همان اندازه قوی هستند یا متوجه می شوید که بسیاری از آنها می توانند کارهای بیشتری برای شما انجام دهند؟

مقداری ارزش به جدول بیاورد

یک راه آسان برای ترغیب مشتریان به خواندن مقاله شما یا پیوستن به وب سایت شما این است که چیزی ارزشمند به آنها ارائه دهید. آیا محتوای شما مرتبط است؟ آیا اطلاعات منحصر به فرد یا بینش مفیدی دارید؟ آیا می توانید به یک سوال پاسخ دهید یا مشکلی را برای آنها حل کنید؟

دلیلی را مشخص کنید که کسی می خواهد مطالب شما را بخواند. هر چه دلیل قوی‌تر باشد، احتمال عملکرد بهتر مواد بیشتر است.

صدای اقتدار باشد

مردم به کارشناسان اعتماد دارند. اگر در موضوعی که در مورد آن می نویسید متخصص هستید، به همین ترتیب عمل کنید. نورافکن را در اختیار داشته باشید و از آن برای درخشش کسب و کار یا محصول خود استفاده کنید.

حتی بهتر است اگر بتوانید آن را شخصی کنید. چرا صدای مرجعیت هستید؟ مثال‌های شخصی که به خواننده شما ثابت می‌کنند که می‌دانید از کجا آمده‌اند و می‌توانند به مشکلشان کمک کنند، باعث ایجاد اعتماد در مشتریان شما می‌شوند.

یک استراتژی SEO را بگنجانید

خیلی سخت است که ارزش یک استراتژی سئو قوی را بیش از حد برآورد نکنید. با کمی تلاش، سئو می‌تواند بدون صرف هزینه، نوشته‌های شما را از خوب به عالی برساند، و آن را راهی ارزان و موثر برای سخت‌تر کردن محتوای شما می‌کند.

اولین قدم عالی برای سئو، یادگیری نحوه انتخاب کلمات کلیدی ارزشمند سئو است. اگر می خواهید برای مخاطبان خود بنویسید، دانستن کلمات کلیدی مورد نظر آنها می تواند به شما کمک کند تا محتوا را برای آنها جذاب کنید.

تعداد زیادی آموزش رایگان آنلاین برای آموزش استراتژی های محتوای SEO به شما وجود دارد، اما اگر استاد نباشید، استفاده از یک چک لیست سئو قابل اعتماد که می تواند حدس و گمان را از اصلاح محتوای شما حذف کند، مفید است.

چک لیست سئو می تواند به محتوای شما کمک کند تا هدف خود را حفظ کند.

عنوان قانع کننده ای بنویس

تمام محتوای شما باید تا حد امکان قوی باشد، اما اگر فقط می‌خواهید روی درخشش یک منطقه تمرکز کنید، آن را سرفصل خود قرار دهید.

به ماهیگیری فکر کنید. اگر طعمه‌ای را که فکر می‌کردید ماهی‌ها وسوسه می‌شوند قلاب شما را گاز بگیرند، نیاورید، وقت خود را برای یافتن یک نقطه خوب، آماده کردن وسایل و تنظیم خطوط خود صرف نمی‌کنید.

نوشتن محتوای خوب با تیترهای خسته کننده مانند برداشتن تمام مراحل برای فرود ماهی است، سپس بنشینید تا همه ماهی ها درست پشت قلاب شما شنا کنند.

گزارش شده است که بیش از 80 درصد از مردم چیزی جز کپی تیتر نمی خوانند، در حالی که فقط 20 درصد برای خواندن بقیه مطالب کلیک می کنند، بنابراین تیتر شما ممکن است تنها شانس شما برای جذب خواننده یا آوردن مشتری جدید باشد. .

پیوندهایی به منابع مادی و مفید مرتبط

اگر محتوایی می‌خواهید که واقعاً با ارزش باشد، هر آنچه را که مشتری‌تان نیاز دارد را در یک مکان ارائه دهید.

ارائه پیوندهایی به مقالات یا سایت‌های مرتبط و گنجاندن منابع مفید به خواننده نشان می‌دهد که هنگام ایجاد محتوای خود نیازهای او را در نظر گرفته‌اید.

این نه تنها به شما فرصتی می دهد تا منابع و محتوای بیشتری را به مخاطبان خود ارائه دهید که از نظر آنها مفید است، بلکه به شما فرصتی می دهد تا رتبه بندی سئو و نتایج جستجوی خود را با پیوند دادن به سایت هایی که گوگل آنها را ارزشمند می داند، افزایش دهید.

CTA را اضافه کنید

CTA (یا فراخوان برای اقدام) نشانه‌ای است که بازدیدکنندگان را تشویق می‌کند تا اقدام خاصی را انجام دهند که قبلاً تعیین کرده‌اید، مانند هدایت آنها به محصولات و خدمات شما. این همچنین فرصت خوبی برای تشویق خوانندگان شما به استفاده از تجارت شما است.

افزودن CTA به صفحات وب کسب و کار کوچک شما، محتوای شما را قابل اجرا می کند و به مشتریان فرصت آسان تری برای یافتن یا خرید محصول شما می دهد.

انواع مختلفی از CTA وجود دارد و می توان آنها را به راحتی متناسب با تجارت شما سفارشی کرد.

آ "فراخوانی برای اقدام" (CTA) به خوانندگان شما کمک می کند تصمیم بگیرند که چه کاری انجام دهند.

اضافه کردن تصاویر، اسکرین شات، آثار هنری و غیره

به قول قدیمی ها “یک عکس ارزش هزار کلمه را دارد.” این در مورد وب سایت کسب و کار کوچک شما نیز صادق است.

هیچ کس نمی خواهد به محتوای بصری خسته کننده نگاه کند، و آثار هنری خوب واقعا می توانند محتوای شما را تقویت کنند. افزودن عناصر بصری به محتوای شما نه تنها باعث بهتر جلوه دادن آن می شود، بلکه به رتبه بندی SEO شما نیز کمک می کند.

آن را ساده نگه دارید

محتوای طولانی می تواند عملکرد خوبی داشته باشد، اما تنها در صورتی که ارزش واقعی برای ارائه داشته باشد. فقط برای طولانی نوشتن طولانی ننویس. مختصر باشید و در موضوع بمانید.

اگر بتوانید به طور موثر چیزی را در 500 کلمه بگویید که شخص دیگری برای انتقال آن به 1000 کلمه نیاز دارد، مقاله شما ارزش بیشتری دارد به این معنا که باعث صرفه جویی در وقت خوانندگان می شود.

متن را قابل اسکن کنید

بدیهی است که شما می خواهید خوانندگان شما کل مقاله را بخوانند، اما اگر بتوانید با ارائه اطلاعات ارزشمند به روشی آسان و قابل هضم به آنها کمک کنید، این یک برد-برد است.

از چیزهایی مانند فضای خالی، عنوان های پررنگ، نقاط گلوله یا هر نوع جداکننده دیگری استفاده کنید تا متن خود را راحت تر تقسیم و مصرف کنید. مشتریان شما از آن قدردانی خواهند کرد.

تصحیح، تصحیح، تصحیح

با 1.9 میلیارد وب سایت آنلاین، یکی از راه های اطمینان از اینکه هیچ کس به وب سایت کسب و کار کوچک شما توجه نمی کند، ارسال محتوای نامرتب است.

هیچ چیز بیشتر از املا یا دستور زبان به اعتبار شما لطمه نمی زند، بنابراین وقت خود را برای تصحیح کار خود صرف کنید.

مغز ما مدارها را به طور ناخودآگاه کامل می کند و کاملاً ممکن است که شما مطالب را چنان واضح ببینید که شخص دیگری بخواند و به راحتی به تعدادی از اصلاحات مورد نیاز اشاره کند.

سعی کنید کارهایتان را با صدای بلند بخوانید تا ذهنتان کند شود. وقتی از صحت مطالب مطمئن شدید، از شخص دیگری بخواهید آن را بخواند.

آنها را رها کن که بیشتر بخواهند

یک راه خوب برای بازگرداندن خوانندگان به وب سایت کسب و کار کوچک خود، ارائه محتوایی است که باعث می شود آنها بیشتر بخواهند.

اگر مخاطب خود را بشناسید و نکات دردناک آنها را درک کنید، احتمالاً می دانید که چگونه به سؤال بعدی آنها پاسخ دهید.

ممکن است شما یک مشکل را حل کرده باشید، اما اگر بتوانید با آموزش آنها در مورد آن قبل از تجربه آن، از تبدیل شدن یک مشکل به مشکل دیگر جلوگیری کنید، می توانید به سرعت خوانندگان وفادار خود را توسعه دهید و به عنوان یک متفکر فعال شهرت پیدا کنید.

نکته پاداش: به روز رسانی

فقط به این دلیل که محتوای شما خوب است به این معنی نیست که خوب خواهد بود. هر روز محتوای جدیدی ایجاد می شود و ممکن است از زمانی که شما محتوای خود را قرار داده اید، شخص دیگری چیز بهتری نوشته باشد.

بررسی مداوم محتوای خود برای اطمینان از ارائه به روزترین اطلاعات، راه خوبی برای جلوگیری از سقوط سایت شما در رتبه بندی گوگل است.

گاهی اوقات، شما باید تصمیم بگیرید که آیا محتوا ارزش بازنویسی دارد یا باید به طور کلی حذف شود.

افکار نهایی

هیچ‌کس به‌عنوان یک نویسنده محتوای عالی شروع به کار نمی‌کند، اما برای تبدیل شدن به آن نیاز به کار زیادی است.

نوشتن محتوای عالی یک فرآیند است و منحصر به فرد کردن محتوا در وب سایت کسب و کار کوچک شما قطعاً کمی تلاش می کند. اما با این نکات و تمرین های فراوان، می تواند به سرعت تبدیل به طبیعت دوم شود.

اکنون که می‌دانید چگونه محتوایی بنویسید که کاربران را جذب کند، مطمئن شوید که از اشتباهاتی که می‌تواند آنها را تحریک کند نیز اجتناب می‌کنید.

و اگر در مورد وب سایت کسب و کار کوچک خود سؤالی دارید، با ما در میان بگذارید. ما همیشه برای کمک 24/7/365 اینجا هستیم.

اگر به تازگی کسب و کار کوچک خود را راه اندازی کرده اید، در اینجا یک چک لیست رایگان راه اندازی کسب و کار وجود دارد که می توانید اکنون دانلود کنید.