منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 100+ ابزار بسیار کارآمد برای کمک به شما در اداره کسب و کار –

100+ ابزار بسیار کارآمد برای کمک به شما در اداره کسب و کار –

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
100+ ابزار بسیار کارآمد برای کمک به شما در اداره کسب و کار -

Title 100 Plus ابزارهای بسیار موثر برای کمک به شما در راه اندازی کسب و کارتان

آیا شما سخت کوش هستید آیا هر روز 8 تا 5 کار خود را انجام می دهید و همیشه به نقطه ای می رسید که می گویید “کاش راه ساده تری برای انجام این کار وجود داشت!” شاید وارد پروژه ای شوید که آسان بوده است، اما با پیشرفت هفته، پروژه پیچیده تر می شود و اعضای تیم و کار بیشتری اضافه می شود. آن وقت متوجه می شوید که آنقدر سخت کار می کنید که نمی توانید «هوشمندانه» رفتار کنید. کارایی خود را از دست می دهید و فکر می کنید ساعات طولانی و زمان از دست رفته برای ناهار نشانه موفقیت است. شاید هم هستند. اما در حال حاضر – آنها به این معنی هستند که شما به سختی ضرب الاجل را انجام می دهید و عقل خود را از دست می دهید.

یک وب سایت تحقق ایده شماست. ما در دوره‌ای زندگی نمی‌کنیم که قبل از شروع سفر برای تحقق یک ایده، مجبور به درخواست مجوز، درخواست مجوز، یافتن بودجه برای یک سرمایه‌گذاری یا جستجوی هیئت سرمایه‌گذار برای ایده خود باشید.

میزبانی InMotion درک می کند که همه هنگام راه اندازی یک کسب و کار به دنبال کارایی هستند. اکثر مردم آنقدر مشغول انجام هر کاری برای بازاریابی خود هستند که ساده کردن خود یا کارآمدتر کردن یک فرآیند، دور از دسترس بودن لحظه ای برای تکمیل آن است. ما درک می کنیم زیرا ما خدمات میزبانی وب کسب و کار برتر در شبکه هستیم و ما تجارت را می شناسیم!

InMotion Hosting فهرستی از منابع و ابزارها را برای مشاغل کوچک، کارآفرینان، استارت آپ ها و فریلنسرها گردآوری کرده است. حتی اگر هیچ کدام از آنها نباشید، می دانیم که برای این ابزارها ارزش قائل خواهید شد که شامل علم داده برای مشاغل، ابزارهای بازاریابی ایمیلی، دوره های کسب و کار آنلاین، ابزارهای مدیریت پروژه، عکاسی رایگان سهام و موارد دیگر است! دسترسی به این ابزارها به چیزی بیش از یک کلیک روی دکمه در پایین نیاز ندارد. ما از شما چیزی نخواهیم جز اینکه در تلاش خود موفق باشید! انشالله موفق باشی

bundle-small-bus-thumbnails