منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویژگی های Sprout Invoice برای صورتحساب در وردپرس

ویژگی های Sprout Invoice برای صورتحساب در وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ویژگی های Sprout Invoice برای صورتحساب در وردپرس

ویژگی های Sprout Invoice for Billing در WordPress - Header Image

یک مشکل رایج هنگام استفاده از وردپرس برای تجارت الکترونیک یا مدل‌های کسب و کار سنتی، نحوه ایجاد و ردیابی اسناد صورت‌حساب است. استفاده از فاکتور Sprout برای صورتحساب یک راه حل عالی وجود دارد که می تواند به شما در تمام مراحل فرآیند صورتحساب کمک کند.

مزیت اصلی استفاده از Sprout Invoice برای صورت‌حساب، توانایی ایجاد و پیگیری برآوردها، فاکتورها، اعلان‌ها، پرداخت‌ها و پرداخت‌های مکرر است. همچنین می توان آن را با استفاده از چندین گزینه داخلی و افزونه های شخص ثالث گسترش داد. این مقاله بر روی ارائه خلاصه ای از این ویژگی ها تمرکز خواهد کرد.

تخمین زدن برای محصولات یا خدمات

برآوردها به شما این امکان را می دهد که یک سند اولیه برای یک محصول یا خدمات به مشتری بالقوه خود ارائه دهید. Sprout Invoice به شما امکان می دهد تخمین هایی با قالب بندی زیبا انجام دهید که می توانید آنها را پیگیری کنید. گزینه های سفارشی سازی به شما امکان می دهد تخمین هایی را ایجاد کنید که بتوانید به طور خاص برای مشتریان خود طراحی کنید. در تصویر زیر می توانید نمونه ای از برآورد را مشاهده کنید.

نمونه ای از برآورد در فاکتور Sprout

می‌توانید وضعیت برآورد، قیمت/هزینه برآورد، نام مشتری، و اینکه آیا برآورد ارسال شده است را پیگیری کنید. برآوردهای تایید شده همچنین به صورت خودکار یک فاکتور برای پرداخت ایجاد می کند.

ایجاد فاکتور برای صورتحساب

ایجاد فاکتور برای صورتحساب مشتریان خود تمرکز اصلی افزونه Sprout Invoices برای وردپرس است. شما می توانید با استفاده از الگوهای پیش فرض به سرعت برای مشتریان خود فاکتور ایجاد کنید یا حتی به سفارشی کردن فاکتورها برای یک مشتری خاص دست بزنید.

گزینه سفارشی فاکتور در Sprout Invoice

فاکتورها را می توان ردیابی کرد و دارای ویژگی های بسیاری است که به شما امکان می دهد سوابق دقیق و به موقع مورد نیاز برای تجارت خود را نگه دارید. می‌توانید فاکتورها را با پروژه‌ها و مشتریان مرتبط کنید، شرایط و یادداشت‌های خاصی را اضافه کنید، تغییرات را در تاریخچه صورت‌حساب ردیابی کنید، و برای اطلاع مشتریان خود اعلان‌هایی ایجاد کنید.

Sprout Invoice با دادن ویژگی‌های متعدد و گزینه‌های سفارشی‌سازی، به مشتریان شما کمک می‌کند تا کسب‌وکارتان را منحصربه‌فرد کنید.

گزینه اعلان در Sprout Invoice

Sprout Invoice همچنین شامل یک ویژگی اعلان است که عمدتاً از طریق ایمیل کار می کند. اما همچنین می توان آن را با استفاده از افزونه های داخلی مانند Twilio SMS گسترش داد. اطلاعات در تمام بخش‌های فرآیند صورت‌حساب، از تخمین‌ها گرفته تا فاکتورها و پرداخت‌های مکرر در دسترس است. مشتریان شما هنگام استفاده از فاکتور Sprout از وضعیت صورتحساب خود مطلع خواهند شد.

تنظیمات اعلان پیامک Twilio برای Sprout

زمان‌بندی پرداخت از طریق Sprout Chalan

استفاده از Sprout Invoice برای صورت‌حساب، از مدیریت زمان‌بندی پرداخت برای فاکتورهای شما نیز جلوگیری می‌کند. برخی از گزینه‌های داخلی شامل زمان‌بندی شرایط پرداخت، ردیابی سپرده‌ها و انجام پرداخت‌های دستی به‌عنوان سرپرست درون‌برنامه است. شما به راحتی می توانید فاکتورها را با مشاهده یک جدول مرتب شده که می تواند برای نمایش وضعیت های خاص فاکتور فیلتر شود، ردیابی کنید. وقتی از Sprout Invoice استفاده می‌کنید، مدیریت زمان‌بندی پرداختتان آسان است.

شرایط پرداخت در فاکتور Sprout

پرداخت های مکرر خودکار برای اشتراک ها یا محصولات

ایجاد فاکتور تکراری - فاکتور Sprout

Sprout Invoice همچنین شامل گزینه ای برای ایجاد فاکتورهای تکراری است. هر بار که پرداختی در صورت‌حساب تکرارشونده انجام می‌شود، فاکتور کلون شده و به پایگاه داده شما اضافه می‌شود. همچنین مشتری از پرداخت مطلع خواهد شد. همچنین می‌توانید صورت‌حساب‌های دستی را برای صورت‌حساب‌های تکراری در صورت لزوم و در صورت لزوم ایجاد کنید.

پشتیبانی از روش های پرداخت

Sprout همچنین شامل پشتیبانی از انواع پردازشگرهای پرداخت است. برای نام بردن از Paypal، Zelle، Stripe، Square، Authorize.net و NMI پشتیبانی وجود دارد. همچنین برای پذیرش پول نقد یا چک برای مکان‌ها یا رویدادهایی که این روش‌های پرداخت پذیرفته شده و باید ردیابی شوند، پشتیبانی می‌شود.

گزینه های پردازشگر پرداخت در فاکتور Sprout

یکپارچه سازی برنامه ها و افزونه ها

چیزی که واقعاً Sprout Invoice را قدرتمند می کند، افزونه های آن است. شما به راحتی می توانید با افزونه های داخلی، افزونه های شخص ثالث یا افزونه های همراه آن، دامنه دسترسی برنامه را افزایش دهید. علاوه بر این، با استفاده از Zapier، می توانید بیش از 5000 برنامه از جمله Calendar، Google Sheets، Slack، Hotjar و SEMrush را ادغام کنید.

اگر مایل باشید و بتوانید برنامه های بیشتری را برای استفاده از داده های فاکتور Sprout خود اضافه کنید، متوجه خواهید شد که افزونه وردپرس شما بسیار بیشتر از یک راه حل ساده فاکتور است.

پشتیبانی یکپارچه سازی Zapier - امکان ادغام سایر برنامه ها در Sprout Invoice

پیگیری صورتحساب خود با Sprout Invoice ابزار قدرتمندی است که می توانید آن را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. این یک ابزار چند ویژگی است که بر آسان کردن کار ایجاد فاکتورها برای صدور صورتحساب تمرکز دارد. همچنین با بسیاری از گزینه های سفارشی سازی برای اسنادی که برای مشتریان خود ارسال می کنید، انعطاف پذیری را اضافه می کند.

به 4 روش مختلف فروخته می شود: Basic، Plus، Pro و Agency. اگر به دنبال برنامه‌ای برای کمک به سازمان‌دهی کار صورت‌حساب خود هستید، حتماً Sprout Invoice را امتحان کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزونه وردپرس، راهنمای محصول مرکز پشتیبانی میزبانی InMotion برای Sprout را بررسی کنید.