منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • میزبانی InMotion میزبانی Reseller را با حافظه NVMe SSD تقویت می کند

میزبانی InMotion میزبانی Reseller را با حافظه NVMe SSD تقویت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
میزبانی InMotion میزبانی Reseller را با حافظه NVMe SSD تقویت می کند

میزبانی InMotion میزبانی Reseller را با حافظه NVMe SSD تقویت می کند

میزبانی InMotion در حال بهبودهای قابل توجهی در برنامه های میزبانی نمایندگی فروش خود است. ما یک طرح جدید R-4000S را معرفی می کنیم و سرورهای SSD بسیار قابل اعتماد NVMe را به برنامه های فعلی خود اضافه می کنیم. این افزایش امکانات خبر خوبی برای فروشندگان میزبانی وب است.

بنابراین، مشتریان جدید و فعلی ما چه چیزی باید بدانند؟

طرح های میزبانی نمایندگی فروش سریع و قابل اعتماد با درایوهای NVMe

میزبانی نمایندگی فروش با درایوهای NVMe

میزبانی InMotion با استفاده از سرورهای مجهز به NVMe، میزبانی سریع‌تر و مطمئن‌تری نسبت به درایوهای دیسک سخت سنتی ارائه می‌کند. مشتریان می توانند تا 20 برابر سرعت و عملکرد سریع تر را انتظار داشته باشند.

اگر یک کسب و کار کوچک هستید که چندین وب سایت مشتری را مدیریت می کنید، طرح R-4000N و طرح های میزبانی Reseller بهترین گزینه هایی هستند که باید در نظر بگیرید. با سرعت انتقال داده‌های سریع‌تر و افزایش کارایی، فریلنسرها و فروشندگان می‌توانند عملیات وب‌سایت خود را افزایش دهند و مشتریان خود را بهتر مدیریت کنند و در عین حال راه‌حلی مقرون‌به‌صرفه را حفظ کنند.

به گفته Trey Faison، مدیر توسعه و سیستم‌ها، «ما می‌خواهیم مشتریان فروشندگان ما بر روی راه‌اندازی کسب‌وکارها و وب‌سایت‌های خود تمرکز کنند. به همین دلیل است که ما همیشه در تلاش هستیم تا خدمات خود را با راه‌حل‌های نوآورانه بهبود بخشیم که عملکردی را که مشتریان ما برای موفقیت نیاز دارند ارائه می‌دهند.

معرفی یک طرح میزبانی جدید Reseller

طرح جدید R-4000N از InMotion Hosting شامل ویژگی های زیر است:

  • پهنای باند نامحدود
  • حساب های ایمیل نامحدود
  • مجموعه امنیتی، SSL رایگان و IP(های) اختصاصی
  • cPanel و WHMCS برای پشتیبانی از چندین حساب
  • پشتیبانی فنی 24/7

اگر شما یک فریلنسر هستید و می خواهید خدمات بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهید، میزبانی نمایندگی فروش ابزاری عالی برای بررسی است. با ارتقا به فضای ذخیره سازی NVMe SSD، برنامه های میزبانی نمایندگی فروش InMotion Hosting می تواند عملکرد وب سایت سریعتر و قابل اطمینان تری را ارائه دهد و به نفع شما و مشتریان شما باشد.

فریلنسرها با همکاری با یک ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد مانند InMotion Hosting می توانند میزبانی وب، دامنه ها، خدمات ایمیل و سایر راه حل های مرتبط با وب سایت را به مشتریان خود ارائه دهند.

Faison می‌گوید: «ما درک می‌کنیم که مشتریان میزبان نمایندگی فروش نیازها و الزامات منحصر به فردی دارند. “ارتقا به طرح R-4000N و طرح های میزبانی نمایندگی فروش ما، مشتریان را با کارایی، عملکرد و مقیاس پذیری بهبود یافته پشتیبانی می کند.”

به طور خلاصه، اختصاص داده شده به ارائه یک تجربه میزبانی سریع برای مشتریان و مشاغل آنها. InMotion Hosting برای محافظت از سیستم‌های خود در آینده، یک پلن سطح بالا و فضای ذخیره‌سازی NVMe SSD را برای اکثر برنامه‌های میزبانی نمایندگی فروش معرفی می‌کند.

با تبدیل شدن به یک فروشنده، به کسب و کار طراحی وب خود ارزش بیافزایید. میزبانی وب، ایمیل و ثبت دامنه را با طرح های میزبانی نمایندگی فروش ما به خدمات خود ارائه دهید!

علامت چکذخیره سازی سریع NVMe SSD علامت چکمجموعه امنیتی، SSL رایگان و IP اختصاصی علامت چکپهنای باند نامحدود

مشاهده طرح های میزبانی نمایندگی فروش


برای اطلاعات بیشتر، به بیانیه مطبوعاتی ما در تاریخ 2 مه 2023 مراجعه کنید.