منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • میزبانی InMotion معاملات جمعه سیاه / سایبری دوشنبه 2022 را نشان می دهد

میزبانی InMotion معاملات جمعه سیاه / سایبری دوشنبه 2022 را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
میزبانی InMotion معاملات جمعه سیاه / سایبری دوشنبه 2022 را نشان می دهد

میزبانی InMotion معاملات جمعه سیاه / سایبری دوشنبه 2022 را نشان می دهد

به گفته اندی ویلیامز، این فوق العاده ترین زمان سال است. با شادی تعطیلات، تخم مرغ، سنت های خانوادگی، و رقص جولی اندروز در قله کوه اتریش، تنها چیزی که بهتر است تعطیلات است.

اگر می ترسید در Walmart محلی تمام شوید، خوش شانس هستید. از راحتی تلفن هوشمند خود، می‌توانید از صرفه‌جویی در همه پیشنهادات میزبانی ما لذت ببرید – فقط در زیر درخت کسی بنشینید تا سرور جدیدی باز شود، یا بهتر است بگوییم، یک تفنگ بادی 200 شات، مدل برد، قطب‌نما در سهام با یک . با این حال، چیزهای کمی بهتر از یک تفنگ Red Ryder BB وجود دارد، بنابراین ما چند معامله عالی را برای کشف جمع آوری کرده ایم.

معاملات میزبانی مشترک

هاست اشتراکی: برنامه حرفه ای برای 12.99 دلار در ماه
بیش از 400 دلار صرفه جویی کنید و یک دامنه رایگان اضافی در تمام برنامه های میزبانی مشترک دریافت کنید. مشتریان طرح حرفه ای نیز به مدت یک سال یا بیشتر پشتیبان رایگان دریافت خواهند کرد.

میزبانی سایت های نامحدود با فضای ذخیره سازی نامحدود، پهنای باند و حساب های ایمیل در همه برنامه ها به جز Core.

میزبانی مشترک وردپرس: برنامه WP Pro برای 14.99 دلار در ماه
تا 380 دلار در هاست بهینه شده وردپرس صرفه جویی کنید. ۲ دامنه رایگان و پشتیبان‌گیری رایگان برای یک سال یا بیشتر در همه برنامه‌ها دریافت کنید.

میزبانی سایت های نامحدود با فضای ذخیره سازی نامحدود، پهنای باند و حساب های ایمیل در همه برنامه ها به جز WP Core.

میزبانی نمایندگی فروش: برنامه R-2000S برای 16.99 دلار در ماه
یک طرح Reseller R-2000S را با قیمت R-1000S خریداری کنید و بیش از 900 دلار صرفه جویی کنید! طرح Reseller R-2000S شامل 160 گیگابایت حافظه SSD، 50 مجوز cPanel و 2 آدرس IP اختصاصی است.

ابزارهای بازاریابی رایگان و مجموعه امنیتی جدید ما با همه طرح‌های فروش به‌روزرسانی شده گنجانده شده است.

معاملات سرور با کارایی بالا

میزبانی VPS مدیریت شده: برنامه رم 12 گیگابایتی VPS با قیمت 39.99 دلار در ماه
یک طرح رم 12 گیگابایتی VPS به قیمت طرح رم 8 گیگابایتی VPS ما بخرید و تا 2412 دلار صرفه جویی کنید. تمام برنامه های مدیریت شده VPS شامل cPanel، WebHost Manager، سرورهای NVMe* SSD و انتقال رایگان وب سایت می باشد.

اگر سنت های بزرگ فصل تعطیلات کافی نیست، به دنبال راه اندازی دو باشید برنامه های سرور اختصاصی جدید، شروع از 89.99 دلار در ماه، آکانکشا یوجانا مقرون به صرفه ترین راه برای شروع کسب و کار شما روی سرور اختصاصی است. مشتریان جدید می توانند تا 1200 دلار در هاست اختصاصی صرفه جویی کنند.

برای پیشنهادات و تبلیغات بیشتر با فروش در (888) 321-4678 داخلی 1 تماس بگیرید. برای همه شرایط و ضوابط به inmotionhosting.com مراجعه کنید.

فقط حساب های مشتری جدید این پیشنهاد تا ساعت 18:00 30 نوامبر 2022 معتبر است.
*درایوهای NVMe در برنامه های انتخابی موجود است.