میزبانی InMotion اولین مرکز داده بین المللی را در اروپا راه اندازی کرد

میزبانی InMotion اولین مرکز داده بین المللی را در اروپا راه اندازی کرد

میزبانی InMotion حضور خود را در هلند با یک مرکز داده جدید گسترش داد. این نقطه عطف مهم نشان دهنده گسترش برنامه های میزبانی مشترک شرکت برای مشتریان جدید اروپایی و کسانی است که به دنبال حضور اروپایی هستند.

“هدف ما ارائه بهترین تجربه میزبانی ممکن به مشتریان خود است. این گسترش به ما این امکان را می دهد که این کار را انجام دهیم.”

-جان جوزف
مدیر موفقیت مشتری

مرکز داده اروپا

تمامی محصولات InMotion Hosting در ماه های آینده در مرکز داده جدید اروپا در دسترس خواهند بود. در نتیجه، گسترش آن به بازار اروپا یک فرصت منحصر به فرد برای مشتریانی است که به خدمات میزبانی وب سریع و قابل اعتماد نیاز دارند.

مرکز داده سه طبقه ساخته شده در آمستردام، هلند واقع شده است. این مکان به دلیل اتصال، قابلیت اطمینان و اقدامات امنیتی چند لایه مشهور است. بنابراین، مرکز داده جدید به عنوان خانه سه تا از بزرگترین صرافی‌های اینترنتی جهان، سرعت وب‌سایت سریع‌تر و عملکرد بهبود یافته را به مشتریان میزبانی InMotion ارائه می‌دهد.

InMotion Hosting به خدمات میزبانی سریع و قابل اعتماد خود افتخار می کند و گسترش آن در اتحادیه اروپا (EU) بازار جدیدی را برای مشتریان فراهم می کند. علاوه بر این، این شرکت کاملاً با مقررات GDPR مطابقت دارد و از حفاظت و امنیت بهینه داده برای مشتریان خود اطمینان حاصل می کند.

مرکز داده اروپایی InMotion Hosting به مشتریان امکان دسترسی به موارد زیر را می دهد:

  • سخت افزار nvme
  • 99.99% مانیتورینگ و نظارت بر امنیت شبکه
  • پیکربندی سرور UltraStack اصلاح شده برای عملکرد
  • گواهی SSL رایگان؛ بدافزار ممتاز و حفاظت از هک
  • ضمانت بازگشت وجه پیشرو در صنعت
  • تیم خدمات و پشتیبانی برنده جایزه

ما مفتخریم که یکی از تنها ارائه دهندگان میزبانی هستیم که درایوهای NVMe را در مراکز داده خود ارائه می دهیم. راه حل های پیشرفته پشتیبان گیری و کنترل کامل بر حریم خصوصی داده ها نیز در برنامه های میزبانی وب ما استاندارد هستند. ما متعهد هستیم که مطمئن ترین و نوآورانه ترین خدمات میزبانی را به مشتریان خود ارائه دهیم. مرکز داده ما در اتحادیه اروپا نمونه ای از نحوه انجام این تعهد است.”

-جان جوزف
مدیر موفقیت مشتری

گسترش میزبانی InMotion به اروپا نشان دهنده تعهد این شرکت به ارائه خدمات میزبانی نوآورانه، قابل اعتماد و ایمن در سطح جهانی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میزبانی مشترک با Inmotion Hosting، به www.inmotionhosting.com/shared-hosting مراجعه کنید.


برای اطلاعات بیشتر، به بیانیه مطبوعاتی ما در تاریخ 28 مارس 2023 مراجعه کنید.