منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • میزبانی InMotion ارتقاء جدیدی را به برنامه Reseller راه اندازی می کند

میزبانی InMotion ارتقاء جدیدی را به برنامه Reseller راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
میزبانی InMotion ارتقاء جدیدی را به برنامه Reseller راه اندازی می کند

میزبانی InMotion ارتقاء جدیدی را برای تصاویر قهرمان برنامه Reseller راه اندازی می کند

برنامه نمایندگی فروش InMotion Hosting در حال ارتقاء است که راه اندازی و رشد کسب و کار میزبانی نمایندگی فروش شما را آسان تر می کند. در این وبلاگ به بررسی برخی از ویژگی های جدید برنامه نمایندگی فروش هاست InMotion می پردازیم.

اما ابتدا بیایید مطمئن شویم که می دانیم فروشنده چیست.

موضوعات شامل

Reseller چیست؟

یک فروشنده می تواند یک صاحب کسب و کار کوچک، کارآفرین یا مترجم آزاد باشد که خدمات یا کالاهایی را برای فروش مجدد خریداری می کند.

بنابراین، تحت برنامه نمایندگی فروش InMotion Hosting، میزبانی نمایندگی فروش به مشاغل کوچک اجازه می دهد تا خدمات میزبانی وب سایت را با نام تجاری خود مجدداً بفروشند. به طور مشابه، فریلنسرهای دیجیتال می توانند تجارت بازاریابی خود را با ترکیب میزبانی وب با طراحی، توسعه و خدمات مشاوره وب سایت خود توسعه دهند.

در همین حال، میزبانی InMotion تمام وظایف بک‌اند مدیریت و نگهداری سرورها، سخت‌افزار و نرم‌افزار شما را انجام می‌دهد، در حالی که می‌توانید روی کسب‌وکارتان تمرکز کنید.

در اینجا نحوه بهبود برنامه فروشنده InMotion Hosting برای پاسخگویی به نیازهای صاحبان مشاغل کوچک و فریلنسرهای دیجیتال آمده است.

پرفروش ترین هاستینگ

برای ارائه بهترین برنامه های میزبانی نمایندگی فروش، مستقیماً به منبع مراجعه کرده ایم: مشتریان خود. ما از مشتریان فروشنده خود نظرسنجی کردیم تا دریابیم چگونه می توانیم برنامه فروش فعلی خود را بهبود بخشیم.

ما متوجه شدیم که پنج ویژگی برتر محصول نمایندگی فروش برای کاربران نمایندگی هاست InMotion هستند

 1. پشتیبانی فنی 24/7 – نمایندگی های پشتیبانی مستقر در ایالات متحده میزبانی InMotion از 280 ساعت آموزش برای ارائه بهترین پشتیبانی فنی و تجربه مشتری 24/7/365 استفاده می کنند.
 2. cPanel و WHM – یک داشبورد مرکزی با استفاده آسان که به شما کمک می کند وب سایت های خود را مدیریت کنید.
 3. عملکرد سایت
 4. سهولت استفاده.
 5. حجم ذخیره سازی SSD

  میزبانی InMotion ارتقاء جدیدی را به برنامه Reseller راه اندازی می کند

علاوه بر این، بهترین ویژگی هایی که فروشندگان به دنبال آن هستند عبارتند از

 1. عملکرد بهتر سرور
 2. ویژگی های امنیتی بیشتر
 3. پشتیبانی بازاریابی بهتر
میزبانی InMotion ارتقاء جدیدی را به برنامه Reseller راه اندازی می کند

تفاوت میزبانی InMotion

بر این اساس، موارد جدید در برنامه نمایندگی فروش میزبانی InMotion:

افزایش حافظه ssd – ما در حال افزایش محدودیت فضای ذخیره سازی SSD در همه طرح های هاست نمایندگی فروش هستیم. این بهبود به شما فضای ذخیره سازی SSD بیشتری می دهد و در عین حال عملکرد و سرعت سایت را بهبود می بخشد.

کمک راه اندازی – پشتیبانی راه اندازی در طرح فروش R-3000s ما گنجانده شده است. Launch Assist سرویسی برای فروشندگان است تا نیازهای فنی خود را در 30 روز اول از جمله پشتیبانی مهاجرت برآورده کنند. Launch Assist راه اندازی برنامه نمایندگی فروش را آسان تر می کند و هزینه های راه اندازی را کاهش می دهد.

ابزار بازاریابی ابزارهای بازاریابی InMotion Hosting به شما کمک می کند تا بیشترین بهره را از میزبانی نمایندگی فروش ببرید. به طور خاص، ابزارهای مدیریت مشتری ما شما را قادر می سازد تا مشتریان خود را بهتر مدیریت کنید، در حالی که سازنده وب سایت ما ساخت وب سایت های مشتری را آسان می کند.

لباس امنیتی – علاوه بر محافظت رایگان SSL و بدافزار، مجموعه امنیتی ما به شما امکان دسترسی به پشتیبان‌گیری خودکار را می‌دهد. بنابراین، در زمان شما صرفه جویی می شود و ریسک عملیاتی بیشتر کاهش می یابد.

مقایسه برنامه های فروشندگان

علاوه بر این، ما ویژگی هایی را ارائه می دهیم که سایر گزینه ها فاقد آن هستند، از جمله

 • 90 روز ضمانت بازگشت وجه
 • کمک راه اندازی
 • و تیمی از کارشناسان میزبانی نمایندگی فروش

ما به اصلاح محصولات InMotion Hosting اعتقاد داریم تا همچنان مشتریان خود را با خدمات و تجربیات استثنایی هیجان زده کنیم.

در اینجا نحوه مقایسه میزبانی InMotion آمده است:

میزبانی InMotion ارتقاء جدیدی را به برنامه Reseller راه اندازی می کند

با ابزارهایی مانند سازنده وب‌سایت و کمک راه‌اندازی، برنامه فروشندگان ما نه تنها می‌توانند به شما در راه‌اندازی کسب‌وکار فروشنده خود کمک کنند، بلکه رشد آن را نیز تقویت کنند.
برای مقایسه کامل ویژگی‌های میزبانی نمایندگی فروش ما، حتماً برنامه‌های میزبانی نمایندگی فروش ما را بررسی کنید.

با تبدیل شدن به یک فروشنده، به کسب و کار طراحی وب خود ارزش بیافزایید. میزبانی وب، ایمیل و ثبت دامنه را برای خدمات خود با ما ارائه دهید طرح های میزبانی نمایندگی فروش،