میزبانی InMotion ارتقاء جدیدی را برای برنامه Reseller معرفی می کند

میزبانی InMotion ارتقاء جدیدی را برای برنامه Reseller معرفی می کند

برنامه نمایندگی فروش InMotion Hosting در حال ارتقاء است که راه اندازی و رشد کسب و کار میزبانی نمایندگی فروش شما را آسان تر می کند. در این وبلاگ با برخی از ویژگی های جدید ارائه شده توسط برنامه نمایندگی فروش InMotion Hosting آشنا می شویم.

اما ابتدا بیایید مطمئن شویم که می دانیم فروشنده چیست.

موضوعات تحت پوشش

Reseller چیست؟

یک فروشنده می تواند یک صاحب کسب و کار کوچک، کارآفرین یا فریلنسر باشد که خدمات یا کالاهایی را برای فروش مجدد خریداری می کند.

بنابراین، تحت برنامه نمایندگی فروش InMotion Hosting، میزبانی نمایندگی فروش به مشاغل کوچک اجازه می دهد تا خدمات میزبانی وب سایت را با نام تجاری خود مجدداً بفروشند. به طور مشابه، فریلنسرهای دیجیتال می توانند تجارت بازاریابی خود را با ترکیب میزبانی وب با طراحی، توسعه و خدمات مشاوره وب سایت خود توسعه دهند.

در همین حال، میزبانی InMotion تمام وظایف بک‌اند مدیریت و نگهداری سرورها، سخت‌افزار و نرم‌افزار شما را انجام می‌دهد، در حالی که می‌توانید روی کسب‌وکارتان تمرکز کنید.

در اینجا نحوه بهبود برنامه فروشنده InMotion Hosting برای پاسخگویی به نیازهای صاحبان مشاغل کوچک و فریلنسرهای دیجیتال آمده است.

پرفروش ترین هاستینگ

برای ارائه بهترین برنامه های میزبانی فروش، مستقیماً به منبع مراجعه کرده ایم: مشتریان خود. ما از مشتریان فروشنده خود نظرسنجی کردیم تا دریابیم چگونه می توانیم برنامه فروش فعلی خود را بهبود بخشیم.

ما پنج ویژگی برتر محصول نمایندگی فروش را برای کاربران نمایندگی فروش InMotion Hosting کشف کردیم

  1. پشتیبانی فنی 24/7 – نمایندگی های پشتیبانی مستقر در ایالات متحده میزبانی InMotion به مدت 280 ساعت برای ارائه بهترین پشتیبانی فنی و تجربه مشتری 24/7/365 آموزش دیده اند.
  2. cPanel و WHM – یک داشبورد مرکزی با استفاده آسان که به شما کمک می کند وب سایت های خود را مدیریت کنید.
  3. عملکرد سایت.
  4. راحتی در استفاده.
  5. حجم ذخیره سازی SSD

علاوه بر این، بهترین ویژگی هایی که فروشندگان به دنبال آن هستند عبارتند از

  1. بهبود عملکرد سرور
  2. ویژگی های امنیتی بیشتر
  3. پشتیبانی بازاریابی بهتر

تفاوت میزبانی Inmotion

بر این اساس، در اینجا چیزهای جدیدی در برنامه نمایندگی فروش InMotion Hosting آمده است:

فضای ذخیره سازی SSD را افزایش دهید. ما محدودیت فضای ذخیره‌سازی SSD را در همه طرح‌های میزبانی نمایندگی افزایش می‌دهیم. ارتقاء به شما فضای ذخیره سازی SSD بیشتری می دهد و در عین حال عملکرد و سرعت سایت را بهبود می بخشد.

ابزار بازاریابی. ابزارهای بازاریابی InMotion Hosting به شما کمک می کند تا از میزبانی نمایندگی فروش حداکثر استفاده را ببرید. به ویژه، ابزارهای مدیریت مشتری ما شما را قادر می سازد تا مشتریان خود را بهتر مدیریت کنید، در حالی که سازنده وب سایت ما ایجاد وب سایت های مشتری را آسان می کند.

لباس امنیتی علاوه بر حفاظت SSL و بدافزار رایگان، مجموعه امنیتی ما به شما امکان دسترسی به پشتیبان‌گیری خودکار را می‌دهد. بنابراین، در زمان صرفه جویی می کنید و ریسک عملیاتی را کاهش می دهید.

مقایسه برنامه های فروشندگان

به علاوه، ما ویژگی هایی را ارائه می دهیم که سایر گزینه ها فاقد آن هستند، از جمله 90 روز ضمانت بازگشت وجه و تیمی از کارشناسان میزبانی فروش.

ما معتقدیم که محصولات InMotion Hosting را اصلاح کنیم تا همچنان مشتریان خود را با خدمات و تجربیات استثنایی خوشحال کنیم.

در اینجا نحوه مقایسه میزبانی InMotion آمده است:

با ابزارهایی مانند سازنده وب سایت با استفاده آسان، برنامه فروشندگان ما نه تنها می تواند به شما در راه اندازی کسب و کار فروشنده خود کمک کند، بلکه رشد آن را نیز تقویت می کند.

برای مقایسه کامل ویژگی‌های میزبانی نمایندگی فروش ما، حتماً برنامه‌های میزبانی نمایندگی فروش ما را بررسی کنید.