منو سایت

فوق العاده ترین زمان سال است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فوق العاده ترین زمان سال است

معاملات میزبانی جمعه سیاه

به گفته اندی ویلیامز، این فوق العاده ترین زمان سال است. با شادی تعطیلات، تخم مرغ، سنت های خانوادگی و رقص جولی اندروز در قله کوه اتریش، تنها چیزی که بهتر است تعطیلات است.

اگر می ترسید در وال مارت محلی گیر کنید، خوش شانس هستید. از راحتی تلفن هوشمند خود، می‌توانید از صرفه‌جویی در همه پیشنهادات میزبانی ما لذت ببرید – فقط در زیر درخت کسی بنشینید تا یک سرور جدید باز شود، یا بهتر است بگوییم، یک تفنگ بادی مدل برد 200، قطب‌نما در Carbine Action سهام با یک . هر چند چیزهای کمی بهتر از یک تفنگ Red Ryder BB وجود دارد، بنابراین ما برخی از بهترین ها را برای باز کردن جمع آوری کرده ایم:

هاست اشتراکی: برنامه حرفه ای برای 12.99 دلار در ماه
بیش از 400 دلار صرفه جویی کنید و یک دامنه رایگان اضافی در تمام برنامه های میزبانی مشترک دریافت کنید. مشتریان طرح حرفه ای نیز به مدت یک سال یا بیشتر پشتیبان رایگان دریافت خواهند کرد.

میزبانی سایت های نامحدود با فضای ذخیره سازی نامحدود، پهنای باند و حساب های ایمیل در همه برنامه ها به جز Core.

میزبانی مشترک وردپرس: برنامه WP Pro برای 14.99 دلار در ماه
تا 380 دلار در هاست بهینه شده وردپرس صرفه جویی کنید. ۲ دامنه رایگان و پشتیبان‌گیری رایگان برای یک سال یا بیشتر در همه برنامه‌ها دریافت کنید.

میزبانی سایت های نامحدود با فضای ذخیره سازی نامحدود، پهنای باند و حساب های ایمیل در همه برنامه ها به جز WP Core.

میزبانی نمایندگی فروش: طرح R-2000S برای 16.99 دلار در ماه
یک طرح Reseller R-2000S را با قیمت R-1000S خریداری کنید و بیش از 900 دلار صرفه جویی کنید!

طرح Reseller R-2000S شامل 160 گیگابایت حافظه SSD، 50 مجوز cPanel و 2 آدرس IP اختصاصی است.

ابزارهای بازاریابی رایگان و مجموعه امنیتی جدید ما با همه طرح‌های فروش به‌روزرسانی شده گنجانده شده است.

میزبانی VPS مدیریت شده: برنامه رم 12 گیگابایتی VPS با قیمت 39.99 دلار در ماه
یک طرح رم 12 گیگابایتی VPS به قیمت طرح رم 8 گیگابایتی VPS ما بخرید و تا 2412 دلار صرفه جویی کنید. تمام برنامه های مدیریت شده VPS شامل cPanel، WebHost Manager، سرورهای NVMe* SSD و انتقال رایگان وب سایت می باشد.

اگر سنت های بزرگ فصل تعطیلات کافی نیست، به دنبال راه اندازی دو باشید برنامه های سرور اختصاصی جدید، شروع از 89.99 دلار در ماه، آکانکشا یوجانا مقرون به صرفه ترین راه برای شروع کسب و کار شما روی سرور اختصاصی است. مشتریان جدید می توانند تا 1200 دلار در هاست اختصاصی صرفه جویی کنند.

برای پیشنهادات و تبلیغات بیشتر با فروش در (888) 321-4678 داخلی 1 تماس بگیرید. برای اطلاع از شرایط و ضوابط کامل به وب سایت ما مراجعه کنید.