منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اشتباهات رسانه های اجتماعی توسط صاحبان مشاغل

اشتباهات رسانه های اجتماعی توسط صاحبان مشاغل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اشتباهات رسانه های اجتماعی توسط صاحبان مشاغل

عنوان اشتباهات رسانه های اجتماعی که باید به عنوان یک صاحب کسب و کار از آنها اجتناب کنید با لوگو میزبانی InMotion

رسانه های اجتماعی برای مدت طولانی توسط مشاغل مورد استفاده قرار گرفته است. امروزه به سختی می توان کسب و کاری را پیدا کرد که حضور خود را در شبکه های اجتماعی نشان نداده باشد. کسب و کارها در درجه اول از آن برای بازاریابی و تبلیغات کسب و کار استفاده می کنند. با این حال، همه صاحبان کسب و کار نمی دانند چگونه جبهه رسانه های اجتماعی خود را مدیریت کنند. اینها برخی از اشتباهاتی است که آنها هنگام استفاده از رسانه های اجتماعی در تجارت مرتکب می شوند.

تماس با مشتری

عدم تعامل با فالوورها

بیشتر مصرف کنندگان به دنبال کسب و کارهایی هستند که در رسانه های اجتماعی هستند. رسانه های اجتماعی به اولویت اصلی برای ارتباط بین مصرف کنندگان و کسب و کار تبدیل شده است. بیشتر کسب‌وکارها اهمیت ارتباطات در کسب‌وکارها را می‌دانند و اینکه چگونه رسانه‌های اجتماعی دسترسی به جمعیت زیادی را آسان‌تر می‌کنند. با این حال، یکی از اشتباهات شرکت ها عدم تعامل با مصرف کنندگان در رسانه های اجتماعی است. کسب و کارها باید همیشه چیزی را به مشتریان خود ارائه دهند که مشتاقانه منتظر آن باشند که باعث شود مشتریان تمایل به بازگشت به صفحات خود داشته باشند.

بدون پاسخ به نظرات و بررسی ها

مشتریان می خواهند که کسب و کارها به آنها پاسخ دهند. یکی از اشتباهات صاحبان مشاغل این است که به نظرات و نظرات مشتریان پاسخ نمی دهند. مشتریان می خواهند با شرکت هایی که به مشتریان خود بازخورد ارائه می کنند شناسایی شوند. پاسخ دادن به نظرات باعث می شود که مشتریان از آن به عنوان یک کسب و کار دلسوز رفتار کنند. نظرات خوب به کسب و کار نشان می دهد که انتظارات بازار هدف را برآورده می کند، در حالی که نظرات منفی شرکت را در مورد اینکه چه چیزی باید تغییر کند و چگونه می تواند خدمات خود را بهبود بخشد راهنمایی می کند.

فروش خیلی زیاد یا کم

مشتریان دوست ندارند توسط فروشندگان بمباران شوند. آنها سعی خواهند کرد از هر طریق ممکن اجتناب کنند و این در مورد رسانه های اجتماعی نیز صدق می کند. کاربران شبکه های اجتماعی فروش سخت محصولات و خدمات را دوست ندارند. ایجاد روابط با کاربران رسانه های اجتماعی برای ایجاد فروش بیشتر توصیه می شود. نداشتن استراتژی فروش توسط هیچ کسب و کاری یک حرکت هوشمندانه محسوب نمی شود. ابتدا، ایجاد اعتبار و بازاریابی برای برند توصیه می شود. با این حال، در برخی مواقع، انتظار می رود که کسب و کار یک برنامه فروش برای محصولات و خدمات خود داشته باشد. کسب و کارها تمایل دارند از رسانه های اجتماعی برای ایجاد اعتماد مشتریان به یک برند و سپس فروش محصولات به آنها استفاده کنند.

اضافه بار پست

اگرچه به شرکت ها توصیه می شود موارد مختلفی را در صفحات خود پست کنند، اما مهم است که اطمینان حاصل شود که صفحات را بیش از حد بارگذاری نمی کنند. حتی هنگام ارسال محتوا، کسب و کارها باید اطمینان حاصل کنند که فقط محتوای مرتبط را ارسال می کنند. پست ها باید پخش و برنامه ریزی شوند تا کاربران را تحت تاثیر قرار ندهند.

مرحله و ارائه

خود را خیلی لاغر کنید

حضور در شبکه های اجتماعی زمان و تلاش زیادی می طلبد. شما باید کانال های ارتباطی را باز نگه دارید و به ارائه پیام های آموزنده که وب سایت را متمایز می کند، ادامه دهید. اشتباهی که کسب و کارها مرتکب می شوند نداشتن پلتفرم کافی است. اگر یک کسب و کار روی دو یا سه پلتفرم اجرا شود بهتر است. برای شرکت‌ها توصیه می‌شود که در سه پلتفرم حداکثر امتیاز را داشته باشند نه در چندین پلتفرم که عملکرد ضعیفی دارید.

بیش از حد کنترل کردن و ندادن برای گرفتن

همه اشتباه می کنند و این شامل شرکت ها نیز می شود. مشتریان می خواهند چیزی معتبر در مورد کسب و کار ببینند و کسب و کاری می خواهند که مایل به پذیرش انتقاد باشد. از انتقاد مثبت می توان چیزهای زیادی آموخت. صاحبان مشاغل فقط باید هنگام استفاده از پلتفرم های رسانه های اجتماعی ذهنی باز داشته باشند.

نام تجاری ناسازگار

یک کسب و کار باید یک برند ثابت داشته باشد. مشتریان می خواهند در پلتفرم های رسانه های اجتماعی سازگاری پیدا کنند. ناهماهنگی بین پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی باعث نمی شود مشتریان به برند اعتماد کنند. اعتبار برند زیر سوال خواهد رفت و برای شرکت خوب نیست. باید اطمینان حاصل کنید که برند تجاری در تمام پلتفرم‌ها ثابت می‌ماند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان در مورد قابل اعتماد بودن یا نبودن کسب‌وکار سؤال نمی‌کنند. اگر یک شرکت قابل اعتماد باشد، مشتریان به احتمال زیاد محصول را از شرکت دریافت می کنند.

نگرانی های تجاری

یک استراتژی تقسیم نشده داشته باشید

تکرار باعث کسالت می شود. داشتن چندین سایت یک مزیت بزرگ برای یک شرکت است، اما اگر همه سایت ها پیام یکسانی داشته باشند خسته کننده می شود. کاربران شبکه های اجتماعی خواهان تنوع هستند. از پلتفرم های مختلف برای تبلیغ جنبه های مختلف کسب و کار استفاده کنید. به این ترتیب، کسب و کار همچنان محتوای جدیدی را ارسال می کند که مصرف کننده را برای بازدید بیشتر از کسب و کار ترغیب می کند.

استفاده ضعیف از اهرم

شرکت ها اطلاعات زیادی در مورد محصولاتی که با آنها سروکار دارند می دانند. هنگامی که دانش در رسانه های اجتماعی استفاده می شود، کاربرانی را جذب می کند که برای تعامل با تجارت و یادگیری بیشتر به پلتفرم های مختلف مراجعه می کنند. یک شرکت باید دانش خود را به عنوان یک اهرم در نظر بگیرد. نباید اطلاعات زیادی ارائه کند زیرا مشتریان دلیلی برای بازدید از پلتفرم نخواهند داشت. تفویض بیش از حد نشان می دهد که یک شرکت بی تجربه است و بدون اهرم، کسب و کار ضرر خواهد کرد.

عدم ایجاد معیارها

کسب‌وکارهایی که در جبهه رسانه‌های اجتماعی کار می‌کنند باید بدانند که کمپین‌هایشان چقدر خوب کار می‌کنند. ارزیابی نکردن رسانه های اجتماعی هدر دادن سرمایه است. معیارها به شرکت این امکان را می دهد که بداند آیا شرکت پایدار است یا پیشرفتی دارد. معیارها باید برای کسب و کار بررسی شوند تا بدانند چگونه باید استراتژی خود را برای افزایش فروش تغییر دهند.

اعتماد بیش از حد به شبکه های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی به دلیل مقرون به صرفه بودن و کار با آن آسان است، به سرعت در حال محبوبیت است. بسیاری از شرکت‌ها به جای اینکه به دنبال روش‌های دیگری مانند بازاریابی اینترنتی باشند، بیش از حد به آن ایمان دارند. استفاده از رسانه های اجتماعی برای کسب و کار مفید است. با این حال، روش های دیگری باید در نظر گرفته شود.

رسانه های اجتماعی برای رشد کسب و کار ضروری هستند. شرکت‌ها خودشان را برای مخاطبان بزرگ‌تری عرضه می‌کنند. با دعوت به اقدام، شرکت ها می توانند فروش خود را افزایش دهند که برای رشد کسب و کار مفید است. پلتفرم های رسانه های اجتماعی مختلفی برای استفاده شرکت ها وجود دارد. شرکت‌ها باید پلتفرم‌هایی را انتخاب کنند که بهترین کار را با آنها داشته باشند و استفاده از آنها را به حداکثر برسانند. استفاده درست از پلتفرم های رسانه های اجتماعی برای کسب و کارها به ویژه در دنیای دیجیتالی که روز به روز بیشتر می شود، سودمند است.